Чорний місткий портфель-сумка 3D під зміїну шкіру, сучасна модель
- Немає в наявності
- Код: 725
2 166 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча нестандартна шкіряна сумка-рюкзак. Виконаний з натуральної щільної шкіри, тримає форму в порожньому вигляді, шкіра щільна і міцна. Дана модель чудово підійде для прогулянок, походу по магазинах, на навчання, на побачення або щоденного використання. Такий портфель виконаний у класичному дизайні, досить великий і місткий, приголомшлива модель для сучасної дівчини. У нього зручно розмістити повсякденні дрібниці, такі як телефон, гаманець, паспорт, гребінець або інші приналежності. Сумісний з форматом А5 І А4. Всередині має 1 основне відділення, 3дополнительный кишеню і 2 кишені на блискавці. На тильній стороні кишеня на блискавці для кращого зберігання речей від злодійства. Закривається на дві кнопки магніт з перекидним клапаном і на блискавку під ним. З такою сумочкою Ви не нудьгуватимете , вона оригінальна і різноманітна. Її можна носити на плече\через плече, як рюкзак, і в руці за допомогою сьемного ремінця. Фурнітура кольору срібла. Щільне дно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 34 см
Довжина 28 см
Ширина 14 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 6, 2 великих |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 166 ₴









