Сумка дорожня на колесах 48 х 23 х 31 см 38 л Маленька Блакитна
- Немає в наявності
- Код: 420-м-2
910 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка або сумка на колесах. Виготовлена зі щільної, водовідштовхувальної якісної шкіри PU. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а також невеликої кишені всередині на блискавці. Із зовнішнього боку містка кишеня на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага цієї моделі у висувній ручці, її можна заховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасові ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а також бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для дальніх поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка та бічна ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з поліуретану гарної якості, тихий хід
Маленька:
Довжина 48 см
Ширина (дно) 23 см
Висота 31 см
Вага 1.8 кг
Об'єм 38 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відділень на блискавці | 2-3 |
- Ціна: 910 ₴








