Жіночий маленький гаманець на кнопці Коричневого (рудий) кольору
- Немає в наявності
- Код: 0008
342 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Маленький жіночий гаманець легкий, м'який. Такі маленькі різнокольорові гаманці підкорять своїм зовнішнім виглядом. Функціональний і яскравий гаманець, не тільки красивий на вигляд але і має безліч плюсів. У такий аксесуар, Ви можете розмістити купюри, документи. Виконаний з шкіри PU не боїться перепадів температур, морозостійкий не лопне і стійкий до перегином, на дотик нагадує замшу. Невеликий, компактний гаманець закривається на кнопку, всередині 1 основне відділення під грошові кошти, 6 відділів для кредитних карт і 2 додаткових відділу. Цей милий гаманець буде відмінним подарунком для себе чи для близьких.
Фурнітура кольору золота
Довжина 12 см
Висота 9,5 см
Товщина 2 см
Вага 85 грам
Інші кольори та моделі гаманців у нас на сайті Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 85 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-8 |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 342 ₴









