Блискуча Серебрная з Сірим сумка на ланцюжку жіноча\дитяча голографічна
- Немає в наявності
- Код: 698
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика лакова Голографічна, блискуча сумка. Відмінно поєднується з будь-яким стилем одягу і зручна для повсякденного носіння. Сумка виконана з шкіри PU на основі лаку. Переливається завжди і скрізь. Закривається на клапан, і відкидну кришку. Одне відділення всередині невеликий маленький начіс приємний на дотик. Блискуча сумка середньої жорсткості, тримає форму навіть порожній. Фурнітура кольору золота.
Увага: в сумку вмістяться телефони не більше 5 дюймів.
Довжина 14,5 см
Висота 15 см
Товщина 7,5 см по дну
Ремінь 120 см
Вага 100 грам

Інші кольори і сумки на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | фурнітура, візерунок |
| Тип застежки | Клапан |
- Ціна: 342 ₴









