Дорожня Сумка Чорного кольору, м'яка шкіра PU, через плече\на плече
- Немає в наявності
- Код: 716
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка, зручна, стильна дорожня сумка. Виконана із щільної, м'якої шкіри PU. Одне основне відділення, всередині потайної кишеньки на блискавці. На дні сумки 4 металеві ніжки. 2 ручки, регульований ремінь. Зверху ручки пристібаються з допомогою кнопок. Закривається на блискавку. Фурнітура кольору золота. Сумка приємна на дотик. Відмінно підійде для поїздок, відряджень або походу в тренажерний зал.
Ремінь 125 см
Довжина 49 см
Висота 37 см
Ширина дна 19 см
Інші сумки і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua
Ремінь 125 см
Довжина 49 см
Висота 37 см
Ширина дна 19 см
Інші сумки і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 19 см |
| Об`єм | 34.5 л |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 140 ₴









