Eremette шкіряний чоловічий гаманець з натуральної шкіри, Чорний повсякденний
- Немає в наявності
- Код: 709
912 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка в повсякденному житті. Вашій увазі представлений стильний і функціональний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Eremetteвместите все необхідне для зайнятого чоловіка, якому потрібно щоб картки, документи і купюри були завжди при собі. Виконаний з якісної натуральної шкіри,що забезпечить практичність і тривалу експлуатацію. Всередині має 10 відділів під кредитні картки або документи, 2 відділи для купюр, 1 відділ на блискавці по середині гаманця під документи або картки, 1 відділ на кнопці для дрібниці і 3 фото вікна. Фурнітура кольору срібла. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 9.5 см
Довжина у відкритому вигляді 20 см
Ширина 12.5 см
Товщина 2 см
Вага 60 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Кількість відділень для документів | 4-5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10-11 |
- Ціна: 912 ₴









