Сумка слінг сумка барсетка (слінг) з оксфорда новинка Світло-сіра
- Немає в наявності
- Код: 706
399 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Чоловіча містка сумка (слінг). Відмінно підходить для чоловіка будь-якого віку. Призначена дана чоловіча сумка для ділових зустрічей. прогулянок, відряджень і будь-якого іншого виду зайнятості. Виконана з міцного оксфорда з підкладкою, водонепроникна, містка і зручна. Досить містка для повсякденного носіння (формат А4 вміщається в зігнутому стані). У неї є три відділення , спереду кишеня на блискавці і ще один основний, всередині якого кишеню. Ремінь можна одягнути з двох сторін, на праве плече і на ліве плече. Дана модель підійде до будь-якого стилю одягу, модний і практичний. Ви зможете мати все під рукою для чоловічих повсякденних речей.
Висота 30 см
Ширина 19 см
Ширина дна 13 см
Максимальна довжина ременя 107 см
Вага 300 грам
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
- Ціна: 399 ₴









