Чоловічий шкіряний гаманець на кнопці практичний і зручний Balisa Чорний
- Немає в наявності
- Код: 699
912 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Чоловічий шкіряний гаманець для грошей Balisa. Портмоне для чоловіка - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довгу експлуатацію, комфорт і практичність. Отлично выполнит свою роль для занятого, делового мужчины которому нужно иметь все повседневные мелочи. Закрывается на кнопку. Приятный на ощупь и самое главное его приятно показать и держать в руке. Внутри имеет 8 отделов под кредитные карты или документы, а так же 2 отделение под купюры + 1 карман на молнии, 1 фото окно , 1 отдел на кнопке для мелочи. Такое портмоне не занимает много места, и в то же время вместительный и удобный. В комплект идет коробка.
Длина в закрытом виде 11 см
Длина в открытом виде 22 см
Ширина 9.5 см
Толщина 2 см
Вес 100 грамм
Товар в розничной упаковке.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 100 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 912 ₴









