Жіноча сумка невеликого розміру ніжного кольору з якісного матеріалу
- Немає в наявності
- Код: 0001
1 197 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка modern and classic 2018. Виконана з якісного матеріалу PU. Даний матеріал не боїться перепадів температур, зносостійкий легко протерти ганчіркою при забрудненнях. Середня жіноча класична сумка має виразний дизайн, поєднання пару кольорів що на сьогоднішній день важливо для сучасної дівчини, цей стиль дає можливість носити її під будь-який образ. Дана модель тримає форму навіть порожній, компактна середньої жорсткості і виділяється на тлі інших сумок. Аксесуар закривається на блискавку всередині одне велике відділення а так само кілька поздовжніх кишень на блискавці для розташування особистих речей. На зовнішній стороні розташована кишеня на блискавці. Жіночу сумку можна носити в руках за ручки або через плече з допомогою ременя в комплекті. На дні розташовані металеві ніжки.

Характеристики:
Матеріал: PU
Висота: 24 см
Ширина 28 см
Товщина 12 см
Висота ручок 11 см
Довжина плечового ременя 110 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 110 мм |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремені, запонки |
| Візерунки і принти | заклепки |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 1 197 ₴









