Велика фіолетова сумка на колесах XL (77 л) (65*33*37) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 472-в
900 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожная сумка,чемодан на колесах будет удобен для дальних поездок, или же использование на каждый день. Сумка сделана из прочной ткани которая держит форму сумки даже пустой. Это дает возможность уберечь Ваш груз от повреждений, а также защитить от воды, дорожная сумка так же имеет водоотталкивающую пропитку. Прочная и надежная сумка для путешествий, роботы, отдыха. Одно большое отделение и наружный карман на молнии по всей длине сумки. Ножки снизу и сбоку зафиксируют сумку как Вам будет удобно. Вставки и металлический значок отлично подходят у сумке и дополняют ее.
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D на підкладці, зносостійкий водонепроникний.
Велика:
Довжина 65 см
Ширина 33 см
Висота 37 см
Об'єм 77 л
Вага 2.200 грам
Інші кольори даної моделі у нас на сайті: lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 33 см |
| Об`єм | 77 л |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 900 ₴









