Середня сумка на колесах X (60 л) фіолетовий колір (58*31*34) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 472-с
790 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка,валіза на колесах буде зручний для далеких поїздок, або ж використання на кожен день. Сумка зроблена з міцної тканини яка тримає форму сумки навіть порожній. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, а також захистити від води, дорожня сумка так само має водовідштовхувальне просочення. Міцна і надійна сумка для подорожей, роботи, відпочинку. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно. Вставки і металевий значок відмінно підходять у сумці і доповнюють її.
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D на підкладці, зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Довжина 58 см
Ширина 31 см
Висота 34 см
Об'єм 60 л
Вага 1.950 кг
Інші кольори даної моделі у нас на сайті: lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 60 л |
| Ширина | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 790 ₴









