Невелика сумка на колесах 50 л 51х28х30 см Сірий
- Немає в наявності
- Код: 472-м
1 020 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка,валіза на колесах буде зручний для далеких поїздок, або ж використання на кожен день. Сумка зроблена з міцної тканини яка тримає форму сумки навіть порожній. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, а також захистити від води, дорожня сумка так само має водовідштовхувальне просочення. Міцна і надійна сумка для подорожей, роботи, відпочинку. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно. Вставки і металевий значок відмінно підходять у сумці і доповнюють її.
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка;
- 3 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D на підкладці, зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Вага 1.550 кг
Довжина 51 см
Ширина 28 см
Висота 30 см
Об'єм 50 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 1.55 кг |
- Ціна: 1 020 ₴








