Невелика компактна, містка сумка з короною Ніжно-фіолетового кольору
- Немає в наявності
- Код: 157
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна невелика, мила жіноча сумка. Сумка тримає форму, приємна і м'яка на дотик. Виконана з якісної шкіри PU. Закривається на блискавку. Усередині одне основне відділення і маленький кишеню. На задній стороні сумки розташована кишеня на блискавці під дрібні важливі речі (ключі,телефон,грошові кошти). Внутрішня частина обшита підкладкової тканиною нейлон. Колір фурнітури - золотий. В комплекті плечовий ремінь, знімний, регульованої довжини. Така чарівна миловидна сумочка підійде для прогулянок, походу по магазинах або інших повсякденних справах.
Розмір висота - 16 см
Довжина - 21,5 см
Ширина – 8 див.
Довжина ременя 125 см
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка, Бісер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 570 ₴









