Сумка на колесах Середня Чорна (50*20*34) валізу дорожня сумка валіза на гумових колесах
- Немає в наявності
- Код: 669-12
980 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка, або сумка на колесах. Виконана з товстої, водовідштовхувальним якісної шкіри PU. Якісна сумка на колесах, має просту конструкцію, приємний дизайн. Її можна переміщати за допомогою ручки і ременя. Сумка складається з місткого відділення на блискавці. З зовнішньої сторони кишеня на блискавці. Має тверде дно. Гумові колеса на підшипниках дозволять Вам переміщатися тихим плавним ходом. 2 високі ніжки на дні сумки дозволить не торкатися землі. В комплекті регульований ремінь. При бажанні можна повісити навісний замок для кращого зберігання особистих речей від крадіжки. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і ремінь для перенесення
Всі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з гуми хорошої якості, тихий хід
Довжина 50 см
Ширина (дно) 20 см
Висота 34 см
Вага 1.800 кг
Об'єм 53 л
Інші дорожні сумки у нас на сайті LISBAG.COM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 53 л |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відділень на блискавці | 2-3 |
- Ціна: 980 ₴









