Чоловіча Чорна шкіряна сумка месенджер планшетка барсетка класичного стилю
- Немає в наявності
- Код: 665
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча повсякденна сумка планшетка маленького розміру, вмістить всі необхідні речі, які повинні бути у Чоловіка: Ключі,документи, паспорт, візитки, телефон. Зроблена з натуральної шкіри, всередині підкладка з поліестеру. Має одне основне відділення, а також на передній і задній частині кишеня на блискавці. Має ручку для зручного носіння в руці.
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра (Китай)
-
Фурнітура кольору бронзи. Регульований ремінь.
-
Висота 18 см
-
Ширина 14 см
-
Ширина дна 5 см
-
Довжина ременя 160 див.
Інші моделі сумок у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
- Ціна: 456 ₴









