Жіночий маленький темно-бордовий гаманець з тисненням Троянди
- Немає в наявності
- Код: 659
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець незвичайного дизайну прекрасний і красивий. Виконаний з якісної шкіри PU з тисненням Троянди, рівні воші і ніжний дизайн. Красивий, функціональний жіночий гаманець - це не тільки потрібний повсякденний аксесуар який Ви можете розмістити в сумочку, але і доповнення до будь-якого образу у вигляді клатча. Гаманець 3D красиво переливається при світлі. Всередині 1 відділення для купюр, 4 відділів для кредитних карт, 1 фото вікно, 4 додаткових відділення і 1 монетниця на кнопці.
Висота 9 см
Довжина 14 см
Ширина 2 см
Вага-140 грам
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 140 г |
| Довжина | 140 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Перламутр |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | візерунок, фурнітура, тиснення |
- Ціна: 456 ₴









