Чоловічий гаманець портмоне клатч Jeep Чорного кольору + ремінь на руку
- Немає в наявності
- Код: 643
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець клатч чоловічий Jeep. Гаманець добре виконаний з якісної шкіри PU. Досить місткий і зручний. Основний відділ закривається на блискавку, що забезпечить безпеку вмісту Вашого гаманця. Всередині 3 відділи для купюр або телефон, 4 відділу для кредитних карток. В комплект входить ремінець, що робить цю модель більш привабливою, функціональної і дозволяє носити на руці. Фурнітура кольору срібла. Клатч стане вдалим і стильним доповненням будь-якого образ, а так само відмінним подарунком.
Довжина 21.5 см
Висота 12 см
Ширина 2.5 см
Інші моделі і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вага | 165 г |
| Довжина | 21.5 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4-5 |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 684 ₴
- Спосіб упаковки: поставка в роздрібній упаковці









