Сумка-рюкзак хорошої якості Чорного кольору формату А4
- Немає в наявності
- Код: 631
1 140 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка рюкзак 2в1 тренд 2018-2019 року. Дана модель дуже зручна у використанні, вона містка і красива. Така модель жіночої сумки представлена у вигляді рюкзака, що робить її незамінною для активного, продуктивного дня. Вона універсальна можна використовувати на кожен день, для університету шопінгу походу на роботу і тд . Матеріал рюкзака виконаний з якісної шкіри PU (м'яка і приємна на дотик) Рюкзак закривається відкидним нахлестом з магнітом під яким розташована блискавка. Всередині один місткий відділ, 2 кишені на блискавці і 1 невелика кишенька Верхня частина даного рюкзака з боків на кнопках, при бажанні можна розстебнути і використовувати для великих предметів наприклад (книги сумісний з форматом А4).
На задній стороні сумки, регульовані лямки а так само кишеня на блискавці. На дні сумки металеві ніжки для зручного розташування на будь-якій поверхні. Милі знімних аксесуари спереду рюкзака.
Верхня ручка для зручного переміщення. Фурнітура кольору срібла. Ви полюбите цю сумку-рюкзак відразу після використання яка подарує вам багато емоцій: практичність і зручність!
Висота 33 см
Ширина 26 см
Ширина дна 9 см
Вага 800 г
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Верхній |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 1 140 ₴









