Зелена сумка-рюкзак модель 2018 на кожен день,зручна зносостійка
- Немає в наявності
- Код: 630
1 026 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка рюкзак 2в1 тренд 2018-2019 року. Дана модель універсальна, її можна використовувати на кожен день, для університету шопінгу походу на роботу і тд . Матеріал рюкзака виконаний з якісної шкіри PU (м'яка і приємна на дотик) Рюкзак закривається відкидним нахлестом під яким розташована блискавка. Всередині підкладка - льон. Два містких кишені на блискавці, і один додатковий кишеню для речей які повинні бути у будь-якої дівчини під рукою, а так само два невеликий кишеню під мобільний телефон. Верхня частина даного рюкзака з боків на кнопках, при бажанні можна розстебнути і використовувати для великих предметів наприклад (книги сумісний з форматом А4)
На задній стороні сумки, регульовані лямки а так само кишеня на блискавці.
Верхня ручка для зручного переміщення. Фурнітура кольору срібла. Ви полюбите цю сумку-рюкзак відразу після використання яка подарує вам багато емоцій: практичність і зручність!
Висота 33 см
Ширина 27 см
Ширина дна 13 см
Вага 800 г
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Верхній |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 1 026 ₴









