Чоловічий шкіряний затиск / гаманець Eremette на магніті для грошів, повсякденна носка
- Немає в наявності
- Код: 829
741 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий затиск - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант затиску для повсякденного використання. Чоловічий затиск для грошей Eremette на магніті. Портмоне з затиском для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри , що забезпечить практичність і довгу експлуатацію. Закривається на магніт. Всередині має металевий затискач, спереду і ззаду розташовані 2 відділу для кредитних карт.Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 11 см
Довжина у відкритому вигляді 19 см
Ширина 8 см
Товщина 1 см
Вага 30 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | кнопка магніт |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 741 ₴









