Чоловічий шкіряний затискач-гаманець Eremette на магніті 11х8х1 см Чорний
Топ продаж
-12%
- Готово до відправки
- Код: 628
570 ₴
502 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий затиск - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант затиску для повсякденного використання. Чоловічий затиск для грошей Eremette на магніті. Портмоне з затиском для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри , що забезпечить практичність і довгу експлуатацію. Закривається на магніт. Всередині має металевий затиск.Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 11 см
Довжина у відкритому вигляді 19 см
Ширина 8 см
Товщина 1 см
Вага 30 грам
Товар у роздрібній упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Виробник | Eremette |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Яловка |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 502 ₴







