Шкіряний чоловічий гаманець Eremette на магніті для грошей з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 627
855 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Eremette на магніті. Портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри , що забезпечить практичність і тривалу експлуатацію. Закривається на магніт. Всередині має 8 відділів під кредитні картки або документи, 2 відділи для купюр, 1 відділ на блискавці. На тильній стороні додатковий кишеню.Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 11 см
Довжина у відкритому вигляді 22 см
Ширина 9.5 см
Товщина 2 см
Вага 50 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | кнопка магніт |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
- Ціна: 855 ₴









