Середня темно-коричнева (шоколад)жіноча сумка з натуральної шкіри Galanty для повсякденної шкарпетки, 2018 Осінь
- Немає в наявності
- Код: 624
2 166 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна містка сумка великого розміру. Виконана з натуральної щільною італійської шкіри. Чіткі лінії, ідеальна форма, тримає форму в порожньому вигляді. Дана модель оснащена цікавим дизайном з блискавками спереду і ззаду сумки. Всередині одне велике основне відділення, переделено перегородкою на блискавці, кишеню на блискавці і 2 невеликих кишені для телефону або ключів. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. При бажанні можна відстебнути верхні ручки і у Вас вийде сумка середнього розміру через плече. 4 металеві ніжки для зручного та практичного розташування на будь-якій поверхні. В комплекті є регульований ремінь і дві ручки. Таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече.Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Сумісна з форматом А5. Закривається на блискавку. Така класична модель буде доречна в будь-якій ситуації з будь-яким чином. Така сумочка буде легко підкуповувати своєю простотою і функціональністю.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 125 см
Ручки 18 см
Висота 25 см
Довжина 30 см
Ширина 10 см
Вага 900 г
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 166 ₴









