Жіночий Класичний маленький шкіряний гаманець Balisa модель 2018 Помаранчевий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 621
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий маленький гаманець Balisa з натуральної лакової шкіри красивий яскравий сучасний. Оригінальний дизайн, виконаний з якісної натуральної шкіри. Аксесуар потрійного складання закривається на кнопку має два відділення під грошові кошти та один срытый відділ під гроші на блискавці. Шість відділень під кредитні картки або документи. На зовнішній стороні розташований поцілунок для монет. Маленький гаманець зручний і практичний буде відмінним подарунком для ваших близьких. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Balisa.
Характеристика:
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: кнопка
Фурнітура: Золото
Довжина 13,5 см
Висота 8 см
Товщина 3,5 см
Вага 170 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 17 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 135 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Застібка | Кнопка |
| Оздоблення та прикраси | лакова шкіра, фурнітура, поцілунок |
- Ціна: 798 ₴









