Жіноча сумка месенджер/поштова для повсякденного використання Чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 599
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка месенджер\поштова з натуральної шкіри. Добре тримає форму в порожньому вигляді. Сумка має незвичайний дизайн. Прекрасно підійде для ділових зустрічей або прогулянок по місту. Закривається на клапан магніт. Всередині 2 основних відділення з перегородкою на блискавці. Два додаткові кишені для дрібниць і кишеню на блискавці. Регульований ремінь. Фурнітура кольору золота. Сумка має щільну шкіру, зверху більш м'яка. Дана модель нагадує постову сумку, в ній зручно розмістити жіночі приналежності, документи або планшет.
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір золота
Ремінь: 140 см
Висота 21 см
Довжина 20 см
Ширина 7 см
Вагу 500 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | значек, форнитура |
- Ціна: 1 482 ₴









