Чорна жіноча шкіряна сумка крос-боді
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 597
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка щільний
Зручна і міцна підійде для повсякденного носіння. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Сумку можна використовувати як клатч без ременя. Дана модель закривається на клапан магніт і блискавку. В комплекті 2 ременя.
Про товар
![]() |
Всередині два основних відділи які розділені перегородкою на блискавці |
![]() |
Розмір — 27×17×7 див. |
![]() |
Має стильний,молодіжний дизайн |
![]() |
В комплекті 2 ременя ( макс 125 см і ланцюг 50 см) |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан магніт, а також на блискавку під ним |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Тип застежки | Клапан |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 881 ₴

















