Чоловіча шкіряна сумка бананка-слінг коричневого кольору повсякденна
- Немає в наявності
- Код: 594
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-бананка. Виконана з натуральної шкіри. Ідеально лягає на тілі,дуже зручна. Всі необхідні кишені знаходяться під рукою. Має 2 зовнішніх відділення на блискавці, досить великих. Ви з легкістю зможете розмістити документи і гаманець. Стильний чоловічий аксесуар підійде як до спортивного стилю так і діловому. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 18 см
Висота 29 см
Товщина 11 см
Максимальних обхват 105 див.
Мінімальний обхват 70 см
Увагу: Блискавки до сумки можуть бути металеві або зі шкіри.
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 200 г |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 18 см |
| Максимальний обхват талії | 105 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 11 см |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-6 |
| Особливості | Регулювання розміру, форнитура |
- Ціна: 684 ₴









