Маленька сумка на великих колесах L (45 л) Чорна(51*29*30) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 593
480 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах підійде для дальніх поїздок. Сумка каркасна тримає форму навіть порожній обшита водовідштовхувальним тканиною по всій конструкції. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, а також захистити від води. Одне велике відділення і зовнішній кишеню, і вертикальний кишені на блискавках. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку в положенні стоячи. Модель має великі колеса, покриті вставкою з гуми.
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці і кілька кишень;
- Двотрубна висувна ручка з фіксатором висоти
- 2 Великих колесах з пластику покриті (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 500D зносостійкий водонепроникний, стійкий до подряпин не залишає слідів.
Маленька:
Довжина 51 см
Ширина 21 см
Висота 30 см
Об'єм 45 л
Вага 2 кг
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці і кілька кишень;
- Двотрубна висувна ручка з фіксатором висоти
- 2 Великих колесах з пластику покриті (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 500D зносостійкий водонепроникний, стійкий до подряпин не залишає слідів.
Маленька:
Довжина 51 см
Ширина 21 см
Висота 30 см
Об'єм 45 л
Вага 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 29 см |
| Об`єм | 45 л |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вологовідштовхувальним 500D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 480 ₴









