Середня сумка на колесах X (65 л) Коричнева (61*32*35) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 554
710 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах підійде для дальніх поїздок. Сумка каркасна тримає форму навіть порожній обшита водовідштовхувальним тканиною по всій конструкції. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, а також захистити від води. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки збоку зафіксують сумку в положенні стоячи.
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка без фіксатора висоти
- 2 колеса з литого пластика на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 500D зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Довжина 61 см
Ширина 32 см
Висота 35 см
Об'єм 65 л
Вага 2,3 кг
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка без фіксатора висоти
- 2 колеса з литого пластика на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 500D зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Довжина 61 см
Ширина 32 см
Висота 35 см
Об'єм 65 л
Вага 2,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вологовідштовхувальним 500D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 710 ₴









