Сумка трансформер функціональний набір 4в1 Бежевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 332
377 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Приголомшливий функціональний набір сумок 4в1. Комплект складається з сумки, клатчі, косметичка, візитниця. Містка Сумка, виглядає дуже стильно і елегантно.
Сумка сделана из плотной кожи PU, закрывается на клапан магнит, есть аксессуар брелок, удобно носить на плече с помощью достаточно длинных ручек. Внутри очень много места и мягкая прошивка на ощупь. Вам будет удобно разместить не только необходимые вещи, но и женские повседневные принадлежности. Клатч (косметичку) можно спрятать в большую сумочку, это будет как еще один отдел в сумке или же по вашему желанию в любой момент можно ее отстегнуть. Так же к ней прилагается ремешок на кнопочках, так вам будет удобно регулировать длину. В комплекті є маленька сумочка через плече з одним основним відділом і регульованим ремінцем. Плюс до всього цього є візитниця за кольором сумок.
Довжина великої сумки 37 см
Висота великої сумки 26 см
Товщина великої сумки 17,5 см
Вага 320 грам
Довжина середньої сумки 26 см
Висота середньої сумки 20 см
Товщина середньої сумки 12,5 см
Вага 205 грам
Довжина маленької сумки 17 см
Висота маленької сумки 18 см
Товщина маленької сумочки 6 см
Вага 135 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Відділення | 3 |
- Ціна: 377 ₴








