Жіноча сумка з натуральної шкіри Galanty сіра
- Немає в наявності
- Код: 559
1 995 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча сумка з натуральної шкіри середнього розміру. Красива і щільна, відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Сумка закривається на магніт, відкидним клапаном, і на блискавку. На зовнішній стороні поздовжня блискавка, приховує маленька кишенька. Всередині Два основних одягла на блискавці, а так само відділ на блискавці. Дві кишені для невеликих жіночих аксесуарів. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці для зберігання речей в безпеці біля себе. Є 2 ремінця, довгий і короткий. Сумку можна носити на плечі або в руці як клатч або на згині ліктя за допомогою короткого ременя в комплекті. Фурнітура кольору срібла. Модель зручна і має оригінальний дизайн. Містка Сумка зручна підійде під будь-який наряд.
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Ремінь: 2 шт в комплекті (1й-55 см) (2й-120 см)
Висота 23 см
Довжина 27 см
Ширина 13 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 25 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 995 ₴









