Середня сумка на колесах темно-синя Нейлон, Валіза X (70л) (59*32*38) сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 553
730 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожная сумка, или сумка на колесах. Выполнена из плотного нейлона, с водоотталкивающей пропиткой. Сумка состоит из вместительного отделения на молнии, внутри обшита подкладкой лен. С наружной стороны вместительный карман на всю длину сумки. Вставки из метала дополнительно укрепляют каркас сумки, сделан так как будто спрятан и его практически не видно. Преимущество данной модели в выдвижной ручки, ее можно спрятать под молнию. Дно сумки твердое, имеет пластмассовые ножки, чтобы расположить ее на любой поверхности, а так же боковые ножки для положения стоя. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Всі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса прогумовані хорошої якості, тихий хід на підшипниках.
Середня:
Довжина 59 см
Ширина (дно) 32 см
Висота 38 см
Вага 2,1 кг
Об'єм 70 л
Інші дорожні сумки у нас на сайті LISBAG.COM.UA
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 59 см |
| Глибина | 38 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 730 ₴









