Сумка дорожня на колесах Sky Travel 54 x 27 x 35 см 55 л Середня Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 420-с-4
1 220 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка, або сумка на колесах. Виконана із щільної, водовідштовхувальним якісної шкіри PU. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а так само невеликого кишені на блискавці всередині. З зовнішньої сторони місткий кишеню на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага даної моделі в висувний ручки, її можна сховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасових ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а так само бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з поліуретану хорошої якості, тихий хід
Довжина 54 см
Ширина (дно) 27 см
Висота 35 см
Вага 1.800 кг
Об'єм 55 л
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Об`єм | 55 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 27 см |
| Основні | |
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Кількість відділень | 2-3 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відділень на блискавці | 2-3 |
- Ціна: 1 220 ₴








