Сумка на колесах із PU шкіри Sky Travel 48 x 23 x 31 см 38 л Невелика Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 420-м-10
910 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка, або сумка на колесах. Виконана із щільної, водовідштовхувальним якісної шкіри PU. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а так само невеликого кишені на блискавці всередині. З зовнішньої сторони місткий кишеню на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага даної моделі в висувний ручки, її можна сховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасових ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а так само бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для далеких поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхня ручка і бічна ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з поліуретану хорошої якості, тихий хід
Маленька:
Довжина 48 см
Ширина (дно) 23 см
Висота 31 см
Вага 1.8 кг
Об'єм 38 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 910 ₴









