Сумка на пояс/на плече 2в1 з двустороними паєтками сіра
- Немає в наявності
- Код: 548
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча поясна сумка або сумка через плече з паєтками Дана модель універсальна, її можна носити на поясі за допомогою ременя, або через плечі на плечі Сумка з паєтками зроблена з міцної Pu шкіри, закривається на блискавку, усередині одне відділення, і підкладка льон. Легка і універсальна для прогулянок в теплу пору року, підійде для вашої дитини. Діти захваті від двосторонніх паєток.
Матеріал: Pu шкіра
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір Золото
Ремінь 120 см
Обхват Талії 95 максимальний
Висота 14 см
Довжина 21 см
Ширина 6 см
Вага 180 грам
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 180 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Об`єм | 0.3 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 см |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Плечовий ремінь, форнитура, паєтки |
- Ціна: 456 ₴









