Чорна жіноча шкіряна сумка Galanty
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 533
1 938 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Galanty 2018
Сумочка для дівчини — найголовніший аксесуар. Вона повинна бути красивою, стильною і якісною. Для створення бездоганного образу найкраще використовувати невелику сумку середнього розміру з натуральної шкіри. Galanty — це модель 2018 року, яка досі затребувана у жінок.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумочки стандартний — 24×20×8 див. |
![]() |
У даній моделі 1 бічної кишені і один основний, в якому є відділення на блискавці. |
![]() |
Завдяки формою і кольором сумку можна поєднувати з одягом будь-якого стилю. |
![]() |
Вона компактна, містка і легка — всього 600 грам. |

Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Разом з сумкою йдуть 2 ремінця — 40 і 150 див. |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Закривається на клапан і на блискавку. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Galanty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Ширина | 800 |
- Ціна: 1 938 ₴

















