Велика сумка на колесах L (82 л) Чорна (67*34*37) Валізу дорожня сумка,Валіза
- Немає в наявності
- Код: 527
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах підійде для дальніх поїздок. Сумка зроблена з оксфорда 200 D, містка і практична. Дасть можливість зберегти Ваш вантаж від води, має водовідштовхувальне просочення. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки з збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно. Можна вцепить навісний замок для кращого збереження цінностей.
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 200 D зносостійкий водонепроникний.
Велика:
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: оксфорд 200 D зносостійкий водонепроникний.
Велика:
Вага 2.200 кг
Довжина 67 см
Ширина 34 см
Висота 37 см
Обсяг 82 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 37 см |
| Об`єм | 82 л |
| Ширина | 67 см |
- Ціна: 1 180 ₴









