Оригінальний жіночний місткий гаманець блакитного кольору
- Немає в наявності
- Код: 512
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Милий жіночий гаманець приємний на дотик, зроблений з шкіри PU, зверху нагадує замшу. Гаманець потрійного складання буде відмінним доповненням до вашої сумочки. Він досить місткий , розташувати в ньому можна телефон(невеликий), і кілька жіночих аксесуарів. Три відділення під гроші, один кишеню на блискавці, десять відділень для карток. Великий гаманець можна використовувати як клатч. Закривається на кнопку. Ніжний і приємний дизайн буде завжди радувати Вас.
Довжина 19 см
Висота 9.5 см
Ширина 3 см
Вага 150 грам
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 342 ₴









