Жіночий стильний повсякденний набір сумок 4в1 ,рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 369
912 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір Жіночих сумок 4в1
Даний набір виконаний з якісної PU шкіри на основі поліуретану, підкладка сумки Льон. Набір включає в себе: велику сумку Бакетбэг, маленьку сумку через плече, гаманець-клатч, візитниця на руку і модний аксесуар.
Велика сумка: Один основний відділ закривається на блискавку. Дві ручки. Фурнітура кольору золота.
Довжина 24 см
Висота 27 см
Товщина 11 см
Довжина ручки 22 см
Сумка через плече: Одне основне відділення на замку, підкладка льон, плечовий ремінь.
Довжина 21 см
Висота 21 см
Ширина 6 см
Плечовий ремінь 130 см
Гаманець-клатч
Довжина 21 см
Висота 11 см
+ ремінь на руку
Візитниця:
У закритому вигляді 8 см
У відкритому вигляді 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, форнитура, аксесуари |
- Ціна: 912 ₴









