Сумка на колесах Середня L (65л) Бордова (60*32*36) валізу дорожня сумка валіза на колесах
- Немає в наявності
- Код: 503
680 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Сумка дорожня на колесах, що складається з місткого відділення на блискавці, і зовнішнього кишені попереду, а так само є вертикальний кишеню під. зонт,гребінець та інших довгих речей. На тильній стороні кишеню по всій довжині сумки. Висувна ручка. Сумку можна носити з допомогою 2х ручок. Матеріал сумки оксфорд 400D ковзний водовідштовхувальний. Сумку можна використовувати на кожен день, далеких поїздок, подорожей.
- Верхня ручка для перенесення і зручного хвату;
- Два відділення на блискавці;
- додаткова кишеня на блискавці для зберігання особистих речей і аксесуарів ;
- Двотрубна висувна ручка;
- 2 колеса з пластику прогумовані, тихий хід хорошої якості,
Матеріал: нейлон 400D зносостійкий,водонепроникний
Розмір:
Довжина 60 см
Ширина 32 см
Висота 36 см
Вага: 1,9 кг
Об'єм: 65 л
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 60 см |
| Глибина | 36 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 32 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Вологовідштовхувальним 400D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникне дно, Тверде дно |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 680 ₴









