Маленька червона сумка на колесах L (46 л) Сіра (52*26*33) Валізу дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 502
600 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах підійде для дальніх поїздок. Сумка зроблена з гнущегося пластика який обшитий тканиною по всій конструкції. Це дає можливість зберегти Ваш вантаж від ушкоджень, а також захистити від води, має водовідштовхувальне просочення. Одне велике відділення і 2 зовнішня кишеня на блискавки по всій довжині сумки. Ніжки знизу і збоку зафіксують сумку як Вам буде зручно.
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Довжина 52 см
Ширина 26 см
Висота 33 см
Об'єм 46 л
Вага 2 кг
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а так само додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділення на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Довжина 52 см
Ширина 26 см
Висота 33 см
Об'єм 46 л
Вага 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 46 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 600 ₴









