Жіночий молодіжний повсякденний набір сумок 4в1 ,чорний
- Немає в наявності
- Код: 501
855 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набор Женских сумок 4в1.
Данный набор выполнен из качественной PU кожи на основе полиуретана, подкладка сумки Лен. Набор включает в себя: среднюю сумку, маленькую сумку через плечо, кошелек-клатч(+для телефона) на руку, визитница и 2 плечевых ремня. В повседневной жизни важно иметь несколько разных сумок для комфорта и стиля.
Средняя сумка: Один основной отдел закрывается на молнию. Две ручки. Фурнитура цвета золота. Внутри мягкая подкладка.
Длина 22 см
Высота 22 см
Толщина 6.5 см
Длина плечевого ремня 120 см (регулируемый)
Сумка через плече: Одне основне відділення на кнопці, підкладка льон, плечовий ремінь.
Довжина 18см
Висота 16 см
Ширина 1 см
Плечовий ремінь 128 см(регульований, на зав'язках)
Гаманець-клатч
Довжина 21 см
Висота 11 см
+ ремінь на руку
Візитниця:
У закритому вигляді 8 см
У відкритому вигляді 16 см
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, форнитура, аксесуари |
- Ціна: 855 ₴









