Маленька жіноча сумка бордового кольору з оленем
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 500
142 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Практичная женская мини сумка клатч. Выполнена из мягкой кожи PU. Приятная и мягкая на ощупь. Минимализм в деталях и спокойный нежный дизайн отлично подойдет для вечерних прогулок или повседневной жизни. Внутри один основной отдел. Поместится самое необходимое: телефон, ключи, документы и женские принадлежности. Закрывается на клапан магнит с брелком. Регулируемый плечевой ремень на завязках. Фурнитура цвета золота.
Довжина 18 см
Висота 13.5 см
Товщина 2 см
Довжина плечового ременя 140 см
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
- Ціна: 142 ₴









