Чоловіче портмоне Fuerdanni, класичного стилю, коричневого кольору
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 497
456 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий гаманець/портмоне Fuerdanni, дуже компактний і місткий, надійно збереже всі Ваші цінності. Зроблений з гладкої шкіри PU, якісно прошитий, рівні шви. Всередині 2 основних відділу під купюри, 6 відділів під кредитні картки, 1 фото вікно для фото або прав і відділення під сим-карту. Щільно тримається в закритому вигляді.
Висота 10 см
Довжина 12 см
Розкладений 23 см
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
- Ціна: 456 ₴









