Жіночий гаманець місткий на Сірий кнопці
- Немає в наявності
- Код: 491
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повсякденний гаманець великого розміру. Виготовлений із м'якої шкіри PU, зверху схожий на замш. Надійні змійки, рівні шви. Досить компактний, щоб розмістити в будь-яку сумочку та мати витончений вигляд у руці. Стильний повсякденний аксесуар. Містить найнеобхідніші речі, візитки, гроші та навіть мобільний телефон. Усередині 3 відділи під купюри 7 відділів під кредитні картки й 1 відділ на блискавці під дріб'язок або гроші. Компактний гаманець дивує своїм дизайном і безліччю відділень. Закривається на кнопку.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри за способом обробки | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴





