Набір сумок 2в1 для дівчини, на заклепках Сірий колір
- Немає в наявності
- Код: 483
1 026 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Набор женских сумок 2в1. Набор не ординарный, главным украшением данного набора сумок есть Большая сумка. Заклепки на сумке в цвет золота очень хорошо дополняют ее и не оставят вас без внимания. Сумки сделаны из качественной PU кожи, рифленой на ощупь. Они имеют по одному большому отделению, при желании сумку по меньше можно объединить с Большой и будет 3 полноценных отделения. К каждой из сумок есть ремень, довольно удобно что бы использовать каждый ремень по отдельности.
Большая сумка: Закривається на магніт, дві зручні ручки для перенесення, можна носити на плечі або через плечі з допомогою ременів в комплекті.
Довжина 28 см
Висота з ручками 33 см
Ширина дна-10 см
Ремінь 80 см
Маленька сумка: Закривається на блискавку, можна носити як клатч або косметичку. Ремінь в комплекті.
Довжина 27 см
Висота 18 см
Ширина 9 см
Ремінь 130 см
Вага набору 900 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Маленька сумка | 27*18*9 см |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка, запонки |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 1 026 ₴









