Жіночий місткий гаманець на кнопці
- Немає в наявності
- Код: 474
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий повсякденний гаманець. Основний матеріал шкіра PU.Добре прошиті шви. Акуратний вигляд і м'який. Приємно тримати в руці,а так само досить функціональний для розміщення всіх необхідних засобів в повсякденному житті.Поміститися в будь-яку жіночу сумочку чи можна замінити як клатч. Всередині 3 відділу під купюри 7 відділів під кредитні картки і 1 відділ на блискавці під дрібниця або гроші. Закривається на кнопку. Є два милих аксесуара, що додає гаманцю милий вигляд, при цьому зберігаючи свою оригінальність.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴






