Жіночий міні рюкзак темно зеленого кольору з блисткітками
- Немає в наявності
- Код: 471
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блискучий рюкзак. Милий, милий рюкзак для дівчинки, а так само для дорослої людини, привертає увагу оточуючих. Головний матеріал рюкзака текстиль, злегка блищить на світі. Всередині один основний відділ на блискавці, місткий і добре прошитий. Зовнішній карман по довжині рюкзака зручний і місткий. Портфель прикрашений блискітками і милими вушками з хутра. Регульовані лямки і гачок для носіння в руці.
Висота 24 см
Ширина 22 см
Дно 10 см
Вага 300 грам
Більше рюкзаків у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 5 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний |
| Матеріал | Текстіль |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴








