Жіночий міні рюкзак дутий 23х20х11 Чорний
- Немає в наявності
- Код: 428
359 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це компактний та функціональний рюкзак чорного кольору з поліестеру. Розміри рюкзака: висота — 23 см, ширина — 20 см, а дно — 11 см. Він обладнаний широкими лямками, що регулюються, які забезпечують комфорт при носінні, а також зручною ручкою, що дозволяє використовувати рюкзак як сумку. Основне відділення на блискавці є досить містким, щоб зберігати всі необхідні речі, ідеально підходячи як для щоденного використання, так і для коротких прогулянок. Короткий дизайн і практичність роблять цей рюкзак універсальним аксесуаром.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 3 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 20 см |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 359 ₴



