Середня сумка на колесах L (60 л) Сіра (57*28*36) сумка валіза
- Немає в наявності
- Код: 422
1 500 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах підійде для далеких поїздок. Сумка зроблена з гнучкого пластику, який обшитий тканиною по всій конструкції. Це дає можливість вберегти Ваш вантаж від пошкоджень, а також захистити від води, має водовідштовхувальне просочення. Одне велике відділення і 2 зовнішня кишеня на блискавці на всій довжині сумки. Ніжки знизу та збоку зафіксують сумку, як Вам буде зручно.
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Довжина 57 см
Ширина 28 см
Висота 36 см
Об'єм 60 л
Вага 2.400 кг
Характеристика:
- верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Середня:
Довжина 57 см
Ширина 28 см
Висота 36 см
Об'єм 60 л
Вага 2.400 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас, Водонепроникна тканина, Анатомічна конструкція |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 500 ₴









